Для людей, які вірять у табуретку, вона буде священною за будь-яких умов, — експерт про вплив роспропаганди

Якщо люди вірять у щось, їх важко переконати в протилежному, навіть неможливо. Таку думку сьогодні, 4 серпня, в ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA висловив керівник Центру стратегічної комунікації та інформаційної безпеки Ігор Соловей.

“Люди, які вірять у табуретку, для них ця табуретка буде священною за будь-яких розкладів. Навіть, подивіться останні соцопитування, багато росіян вірять, що Сонце обертається навколо Землі, а не навпаки. Тому переконувати тих саме, хто вірить, я вважаю безглуздою витівкою. А ті, хто сумнівається, і хоче зрозуміти, що відбувається, насправді у них є всі можливості це зробити однією кнопкою миші або одним рухом пальця на смартфоні”, — вважає експерт.

Події в Оленівці Ігор Соловей назвав цинічним злочином російських військ. У нормальних людей не викликає сумніву, хто вчинив теракт.

“З точки зору пропаганди ми бачимо, як повторюється практично один в один кейс з МН-17, коли після скоєного дуже страшного злочину російською стороною вся міць російської пропагандистської машини була спрямована на те, щоб оббілити себе та відмежуватися від цих злочинів”, — зазначив він.

Експерт додав, щодо МН-17 вже ні в кого немає сумнівів у вині російської сторони, є докази.

“З моменту жахливого злочину — масового вбивства українських військовополонених в Оленівці — минуло ще не так багато, щоб були такі докази, але я впевнений, що це справа часу, і ми побачимо і знімки, і прослуховування телефонних переговорів, у яких росіяни зізнаються в усьому. Ми ще бачимо інші документальні підтвердження щодо злочину, який вчинила російська сторона”, — резюмував він.

Нагадаємо, український політолог Володимир Фесенко заявив, що вбивство генерального директора агрохолдингу “Нібулон” було скоєно з метою послабити Україну та залякати забезпечених людей, які активно спонсорують ЗСУ. 

Така поведінка — про створення фальшивого балансу між злочинцем та його жертвою: Кулеба відповів Amnesty International

Автори доповіді Amnesty International завдали удару по іміджу всієї організації — експерт

Читайте також: Екскомандир “Азова” Жорін: До вбивства українських військовополонених в Оленівці причетні ПВК Вагнера та ФСБ

Прямий ефір