Така поведінка — про створення фальшивого балансу між злочинцем та його жертвою: Кулеба відповів Amnesty International

Фото МЗС

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував заяву організації Amnesty International про те, нібито ЗСУ наражають на небезпеку громадянське населення нашої держави. На його думку, вона спрямована не на пошук та донесення світу правди, а на створення фальшивого балансу між злочинцем та його жертвою.

“Я, як і ви, бачив заяву Amnesty International. Я так само як і ви, нею обурений, вважаю її несправедливою”, — сказав Кулеба у відеозверненні.

Він припустив, що у відповідь на критику заяви організація скаже про те, що вона критикує обидві сторони російсько-української війни. “Але давайте чітко домовимося щодо розуміння простих речей. Така поведінка Amnesty International — це не про пошук та донесення світу правди, а про створення фальшивого балансу між злочинцем та його жертвою. Між країною, яка сотнями та тисячами знищує цивільне населення, міста, території. І країною, яка захищається, рятуючи свій народ та весь континент від цієї навали”, — повідомив міністр.

Глава української дипломатії закликав Amnesty International припинити займатися “створенням фальшивої реальності, в якій всі у чомусь трохи винні”.

“Займіться повідомленням правди, системної та масштабної правди про те, чим є сьогоднішня Росія. Зробіть це хоча б заради цивільних жертв, громадян України, яких накрило російськими снарядами на зупинці громадського транспорту у місті Торецьк Донецької області сьогодні”, — підсумував міністр.

Нагадаємо, організація Amnesty International опублікувала заяву про те, нібито українська армія наражає на небезпеку цивільне населення держави через те, що “створює свої бази в населених пунктах”.

Нагадаємо, екскомандир батальйону “Азов” Максим Жорін в ефірі проєкту “FreeДОМ” на телеканалі UA розповів, хто може бути причетний до теракту в Оленівці Донецької області та в яких умовах перебувають українські військовополонені, які залишаються в колонії.

У Торецьку армія РФ обстріляла з артилерії зупинку громадського транспорту: 8 загиблих, 4 поранених

У Маріуполі на вулицях досі лежать трупи мирних громадян у пластикових пакетах — мерія

Читайте також: Росіяни вбили Вадатурського з метою залякати великих українських бізнесменів, які спонсорують ЗСУ — Фесенко

Прямий ефір