У Маріуполі на вулицях досі лежать трупи мирних громадян у пластикових пакетах — мерія

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в офіційному Telegram-каналі повідомив, що в тимчасово захопленому військами країни-агресора РФ місті на деяких вулицях досі лежать трупи мирних громадян у пластикових пакетах. При цьому самопроголошена “влада” не реагує на звернення містян із цього питання.

“На перехресті вулиць Ломізова та Азовстальської досі на вулиці лежать два трупи цивільних, упаковані у пластикові пакети. Пакети розривають бродячі собаки, розтягуючи частини тіл по району. На звернення мешканців окупаційна влада відмовляється реагувати та проводити поховання, відповідаючи “кому потрібно, хай той і поховає”, — написав Андрющенко.

Він також повідомив, що в новому морзі на базі лікарні № 1 у Маріуполі під час пошуку місця поховання у братській могилі загарбники надають каталог фотографій трупів у кількості 3-4 тисяч.

“Маріупольці кажуть, що близькі психічно не витримують такий пошук. Щобільше, самі окупанти заявляють, що у “каталозі смерті” не більше 20% усіх, хто пройшов через морг”, — наголосив радник мера.

Нагадаємо, колишній депутат Держдуми РФ Геннадій Гудков в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA висловив думку, що бідні регіони РФ, куди йдуть труни з України, вже зрозуміли суть путінської війни.

“Референдум” РФ на окупованих територіях не матиме юридичного статусу — Стефанчук

ООН створює групу для встановлення фактів теракту в Оленівській колонії через тиждень після трагедії

Читайте також: Сьогодні – Оленівка, учора – Беслан. Курносова про провокації та пропаганду РФ

Прямий ефір