“Дедлайни” ЗС РФ — це косплей Сталіна та методів Другої світової війни, — експерт про “захоплення” Бахмута

Рятувальники ліквідують наслідки чергового артобстрілу Бахмута. Фото: dn.dsns.gov.ua

З військової точки зору штурм міста Бахмут Донецької області для ЗС РФ не має жодного сенсу. Так, сьогодні, 25 жовтня, в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий експерт, волонтер Павло Нарожний прокоментував інформацію про те, що російська армія спробує захопити Бахмут до кінця жовтня.

“Дедлайн — це чистий косплей Сталіна. До якоїсь дати ми повинні чогось досягти, обов’язково розбитися в пилюку, покласти якісь тисячі солдатів і по цих кістках пройти вперед і захопити якийсь черговий населений пункт, що нічого не означає, військовий, з військової точки зору. Я більш ніж впевнений, що наші війська там утримаються. Я просто знаю, працював з артилеристами, які стоять там із нашого боку”, — сказав він.

За словами експерта, там є дуже серйозні сили української армії і вони мають дуже добре постачання.

“Так, у них не найвигідніша ситуація. Чому? Бо там ворог стоїть за річкою. За цією річкою є лісосмуга, у цій лісосмузі вони ховаються, звідти ведуть обстріли, але це нічого не дасть абсолютно. Ми там стоятимемо. У нас там із нашого боку теж дуже зручна ситуація. Там річка, на річці міст, цей міст уже давно підірваний, перейти через водну перешкоду росіянам буде вкрай складно. Вони на штурмі цієї водної перешкоди повторять історію, яка була під Ізюмом, коли вони там поклали неймовірну кількість техніки, незрозуміло навіщо. У військовому значенні штурм Бахмута немає взагалі ніякого сенсу. Так, можливо, вирівняти лінію фронту для росіян. Ну це максимум, чого вони там можуть досягти. Не здамо ми Бахмут. Мало реалістично”, — заявив Нарожний.

Експерт пояснив, що Бахмут дозволяє ЗСУ тримати під вогневим контролем околиці тимчасово окупованого Донецька.

“З правого боку у нас Донецьк, Бахмут та наші війська стоять ніби в глибині їхньої території. І з Бахмута ми під вогневим контролем тримаємо всі околиці Донецька. Тобто і сам Донецьк, і довкола Донецька. Вони хочуть відкинути наші війська якнайдалі для того, щоб ми не змогли громити їхні командні пункти під Донецьком, не могли знищувати їхні склади артилерії, боєприпасів та іншого. Тобто основне завдання — відсунути на 80-90 км від Донецька. Це те, що вони намагаються досягти там”, — підсумував Павло Нарожний.

Читайте також: Окупанти випалюють коледж у Бахмуті та хочуть захопити місто до кінця жовтня — подробиці від кореспондентки FREEДОМ (ВІДЕО)

Нагадаємо, речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий розповів, що ворог зосередив усі свої найкращі сили на Бахмутському напрямку. Це головний напрямок удару російської окупаційної армії. Однак суттєвих просувань у неї там немає, триває позиційна війна.

Прямий ефір