Баканов: Поки всі збирали гроші для українських військових, найвищі посадовці возили гроші у валізах для терористів

Фото ІМІ

Очільник СБУ Іван Баканов прокоментував підозру, яку вручили народному депутату Віктору Медведчуку за участь у незаконних схемах із закупівлі вугілля на тимчасово окупованих українських територіях.

Про це повідомляє UA з посиланням на Факти.

Баканов сказав: поки вся країна збирала гроші, щоб підтримати українських військових, найвищі посадові особи возили гроші у валізах для терористичних організацій.

“8 жовтня відбулася непересічна подія. Народному депутату вручили підозру про скоєння злочину у вигляді державної зради та сприяння терористичній організації. І питання тут не в тому, чи постачалося вугілля з окупованих територій, чи зривалися контракти на постачання вугілля з ПАР. Питання в тому, з яким цинізмом найвищі посадові особи держави Україна сприяли терористам. Коли вся країна збирала гроші, щоб підтримати військових, вони возили гроші у валізах до терористичних організацій”, – розповів Баканов.

За словами очільника СБУ, це була організована група, яка хотіла, щоб Росія отримала гачок і тримала Україну в енергетичній залежності.

Нагадаємо, народному депутату Віктору Медведчуку оголосили нову підозру – про державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації.

Читайте також: РНБО ввела санкції проти Віктора Медведчука та Оксани Марченко

Прямий ефір