Аграріям, які використовують меліоровані землі, виділять держпідтримку

Фото Укрінформ

Мінагрополітики починає прийом документів на отримання держпідтримки сільськогосподарськими товаровиробниками, які використовують меліоровані землі. Документи приймають до 1 грудня.

Про це повідомляє пресслужба міністерства, пише UA.

Документи прийматимуть у паперовому або електронному вигляді.

“Вони мають бути оформлені відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 11.10.2021 №1070 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі”, – пояснили у відомстві.

Прийом документів на отримання такої держпідтримки відбуватиметься у вестибюлі першого поверху приміщення Мінагро за адресою: вул. Хрещатик, 24, м. Київ, 01001, за наступним графіком:

  • з 22 по 26 листопада 2021 року, години прийому: 11:00-12:00;
  • з 29 по 30 листопада 2021 року, години прийому: 11:00-12:00.

“В інший час упродовж вказаного терміну можна передати документи, попередньо зателефонувавши відповідальним працівникам Мінагрополітики”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру додала новий шар  даних на публічну кадастрову карту, що містить дані про земельні паї, виділені працівникам колишніх колективних господарств.

Читайте також: Земельна реформа в Україні уповільнена, – президент

Прямий ефір