Урядова делегація Японії прибула з візитом до Києва сьогодні, 23 червня. Про це повідомили в Посольстві Японії в Україні, інформує FREEДОМ.
До української столиці приїхали віцеміністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Кендзі Ямада та віцеміністерка закордонних справ Аяно Куниміцу.

Під час візиту японські чиновники поклали квіти до Стіни пам’яті.


У посольстві зазначили, що під час зустрічей у Києві представники японського уряду підтвердять рішучу підтримку України з боку Японії. Інші деталі програми візиту поки не повідомляються.
Читайте також: Японія планує замінити 14 застарілих атомних реакторів, — Reuters
Як повідомлялося, Японія вперше виділила 15 млн доларів на закупівлю американської зброї для України.














