До Києва прибула делегація з Японії — мета візиту (ФОТО)

Аяно Куниміцу. Фото: facebook.com/embassyofjapaninukraine

Урядова делегація Японії прибула з візитом до Києва сьогодні, 23 червня. Про це повідомили в Посольстві Японії в Україні, інформує FREEДОМ.

До української столиці приїхали віцеміністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Кендзі Ямада та віцеміністерка закордонних справ Аяно Куниміцу.

Кендзі Ямада. Фото: facebook.com/embassyofjapaninukraine

Під час візиту японські чиновники поклали квіти до Стіни пам’яті.

Аяно Куниміцу та Кендзі Ямада. Фото: facebook.com/embassyofjapaninukraine
Аяно Куниміцу та Кендзі Ямада. Фото: facebook.com/embassyofjapaninukraine

У посольстві зазначили, що під час зустрічей у Києві представники японського уряду підтвердять рішучу підтримку України з боку Японії. Інші деталі програми візиту поки не повідомляються.

Читайте також: Японія планує замінити 14 застарілих атомних реакторів, — Reuters

Як повідомлялося, Японія вперше виділила 15 млн доларів на закупівлю американської зброї для України.

Прямий ефір