Сьогодні, 7 квітня, у Харківській області росіяни знищили пам’ятку архітектури, яка пережила дві світові війни. Армія РФ за допомогою безпілотників Shahed (“Шахед”) атакувала садибу XIX століття у Великому Бурлуці. Про це повідомив голова Куп’янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич, інформує FREEДОМ.
“Памʼятка архітектури ХІХ століття, садиба Донців-Захаржевських, будівництво якої було завершено близько 1835 року, яка пережила буремне XX сторіччя, дві жахливі світові війни, радянщину з її ненавистю до національної памʼяті зруйнована 07 квітня 2026 року тією ж ординською навалою”, — написав керівник ОВА.
Внаслідок удару пожежа охопила двоповерхову дерев’яну будівлю. Попри ризик повторних обстрілів, рятувальники намагалися її загасити. Однак вогонь повністю знищив садибу.
Читайте також: Армія РФ веде цілеспрямований терор — наслідки ударів по Чернігівщині та Дніпропетровщині (ВІДЕО)
Раніше повідомлялося, що в ніч на сьогодні, 7 квітня, російська армія атакувала Україну 110 ударними БпЛА типу “Шахед”, “Гербера”, “Італмас” та безпілотниками інших типів.
Читайте також: Росія запустила над Україною близько 3 000 безпілотників за останній тиждень, — Ігнат














