Європа повинна говорити мовою сили. Про це сьогодні, 29 січня, заявив канцлер Німеччини Фрідріх Мерц під час свого виступу у Бундестазі, інформує FREEДOM.
У своїй промові перед депутатами Європарламенту канцлер Німеччини заявив, що Європа перебуває під тиском з кількох сторін. Однак, за словами Мерца, це піде їй на користь.
“Ми, Федеративна Республіка Німеччина, хочемо бути частиною динамічної, гнучкої мережі суверенних держав, які хочуть і далі дотримуватися порядку, заснованого на правилах”, — зазначив Фрідріх Мерц.
За його словами, єдність — фактор сили у світі.
“Перед Різдвом, у Берліні, нам вдалося, завдяки європейській єдності, утримати американців у вирішенні українського питання, з готовністю надати гарантії безпеки, які раніше не обговорювалися”, — наголосив канцлер Німеччини.
Читайте також: Безпека Європи повинна будуватися навколо України: експерти проаналізували роль обороноздатності ЗСУ для континенту
Як раніше повідомлялося, ввести жорсткі санкції проти Росії закликав ЄС міністр закордонних справ України Андрій Сибіга. Він зазначив, що посилити тиск необхідно на російський тіньовий флот і нафтові компанії “Лукойл” і “Роснефть”.














