У жовтні в столичному зоопарку відкриють три озера (ФОТО)

Вони мають потужну систему очищення

10.08.2018

Фото з сайта kyivcity.gov.ua

У Київському зоопарку завершується облаштування трьох озер біля центрального входу.

Про це повідомляє прес-служба міської влади.

“У жовтні відвідувачі Київського зоопарку зможуть ознайомитися з першими результатами його масштабної реконструкції”, – йдеться у повідомленні.

Перше озеро ліворуч від входу – декоративне, з водоспадом та водним каскадом, із мальовничими берегами, на яких облаштовують сад каміння і планують висадити рідкісні рослини.

Праворуч від входу завершується реконструкція другого озера – для пеліканів. Глибина озера – 2,4 м. На його берегах споруджується будівля для зимування пеліканів, яку буде декоровано у вигляді скелі.

Третє озеро – для коропів коі, із заглибленням для зимування риб, водними рослинами для природного очищення та альтанкою. На березі “коропового озера” побудовано амфітеатр. Там відбуватимуться лекції, презентації, зустрічі.

Як зазначається, усі три озера мають потужну систему очищення. Уже змонтовано систему, яка відбиратиме з озер забруднену воду, здійснюватиме механічне очищення, а потім пропускатиме воду через ультрафіолетове випромінювання. Свіжа вода надходитиме до озера зі спеціально пробурених артезіанських свердловин.

Нагадаємо, за півроку Київ відвідали 850 тисяч іноземних туристів.

Джерело UATV
дата 10.08.2018
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV