У Донецькій області ексбойовик здався поліції

uatv
05.12.2019
Фото з сайта 24tv.ua

У місті Часів Яр Бахмутського району Донеччини правоохоронцям добровільно здався колишній бойовик, який раніше був патрульним у незаконному збройному формуванні.

Про це повідомляє Бахмутський відділ поліції Донецької області, інформує UATV.

За даними правоохоронців, чоловік вступив до НЗФ у 2014 році, піддавшись на пропаганду. Деякий час він входив до складу патруля у Часовому Ярі.

“Але служба виявилася не така, як розповідали терористи. Тому чоловік майже відразу покинув бандформування та п’ять років жив у страху перед покаранням, намагаючись приховати своє минуле”, – зазначають у поліції.

Щоб повернутися до нормального життя, колишній бойовик вирішив припинити ховатися та добровільно здатися правоохоронцям.

Поліція перевіряє діяльність екснайманця. Якщо виявиться, що він не чинив тяжких злочинів проти мирного населення, перебуваючи в НЗФ, згідно із законом його можуть звільнити від кримінальної відповідальності.

“Згідно з ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) ККУ, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування”, – нагадали у поліції.

Нагадаємо, вчора, 4 грудня, окупанти обстріляли позиції ОС біля Новолуганського і Широкиного.

Джерело UATV
дата 05.12.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×