Протести в Білорусі: МЗС повідомило про затримання ще одного українця у Бресті

uatv
13.08.2020
Фото Радіо Свобода

У Міністерстві закордонних справ України повідомили про затримання ще одного громадянина нашої держави під час протестів у Білорусі.

Про це йдеться в повідомленні відомства у Telegram, інформує UATV.

Зазначається, що до консульства України в Бресті 12 серпня звернулися родичі українця, який не повернувся додому з роботи напередодні, 11 серпня. Консульство встановило, що чоловіка затримали 11 серпня в Бресті як протестувальника. Зараз він перебуває у місцевому СІЗО.

“Найближчим часом наші консули зустрінуться з керівництвом місцевих правоохоронних органів з метою з’ясування усіх обставин інциденту та надання необхідної консульсько-правової допомоги”, – йдеться у повідомленні.

У МЗС наголосили, що контролюють ситуацію разом із консульством України в Бресті, та пообіцяли надати детальнішу інформацію пізніше.

“Наші дипломати в Білорусі продовжують перевіряти наявність українців серед затриманих чи постраждалих осіб”, – додали у зовнішньополітичному відомстві України.

Раніше повідомлялося, що в Білорусі під час масових акцій протесту побили українського фотокореспондента і затримали дев’ятьох наших громадян. Пізніше стало відомо про затримання ще двох осіб.

Нагадаємо, після завершення голосування й оголошення результату exit poll, у якому йшлося про перемогу на виборах Олександра Лукашенка, у Білорусі розпочалися масові акції протесту.

Читайте також: Україна вимагає від Білорусі звільнити затриманих українських правозахисників і журналістів

Джерело UATV
дата 13.08.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×