Поліція більше не має права втручатися у діяльність бізнесу, – Гончарук (ВІДЕО)

uatv
02.09.2019
Фото Урядовий портал

Сьогодні, 2 вересня, прем’єрміністр Олексій Гончарук провів брифінг після першого засідання уряду.

Про це інформує UATV.

Тепер засідання будуть проводити в оновленому, закритому форматі.

“Ми змінимо формат і будемо спілкуватися з пресою за результатами. Після засідання уряду ми будемо виходити до преси, спілкуватися з вами про усі рішення, які були ухвалені і відповідатимемо на запитання”, – заявив Гончарук.

За його словами, перше засідання була організаційним і підготовчим.

“Домовилися з урядовцями про максимальну швидкість у вирішенні будь-яких питань. Маємо відмовитися від круговороту документів між органами державної влади. Сподіваємося, що до 1 жовтня вдастся відмовитися від паперових документів в обміні між органами державної влади”, – розповів прем’єр.

Гончарук повідомив, що Кабмін ухвалив рішення ліквідувати Департамент захисту економіки Національної поліції України (також відомий як УБЕЗ).

“Поліція більше не має права просто так втручатися у діяльність бізнесу! Сьогодні ми ліквідували УБЕЗ або, як його офіційно називали, Департамент захисту економіки Національної поліції. Бо ця одіозна структура не захищала бізнес, а систематично заважала йому працювати”, – зазначив прем’єр.

Глава уряду додав, що замість ліквідованого Департаменту буде створена нова ефективна структура для розслідування фінансових злочинів.

“Після ліквідації Департаменту перерозподілимо потрібні функції на інші структурні підрозділи Нацполіції.

“Найближчим часом ми очікуємо, що парламент підтримає проєкт рішення про створення нового органу, який буде опікуватись питаннями економічних злочинів. Ліквідація Департаменту не завершиться простою зміною вивісок, а буде використана для реформування підрозділів Нацполіції”, – підсумував Гончарук.

Раніше президент назвав першочергові завдання для Кабміну і ВРУ.

Нагадаємо, що в уряді запланували зростання економіки на 40% за 5 років.

Джерело UATV
дата 02.09.2019
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV