Біля Часового Яру є серйозна проблема з ефективною ППО, — Коваленко

Наслідки російських ударів по Часовому Яру. Фото: gettyimages.com

Під Часовим Яром Донецької області російські окупанти продовжують наступ із використанням керованих авіабомб із додаванням штурмової авіації в безпосередній близькості до бойового зіткнення. Про це в прямому ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко.

На його думку, з російською авіацією в районі Часового Яру необхідно боротися або аналогічною авіацією з ракетами дальнього радіуса дії, або засобами протиповітряної оборони.

“Зараз росіяни знахабніли настільки, що не тільки застосовують кореговані авіаційні бомби на великих відстанях із фронтових бомбардувальників Су-34, фактично скидаючи КАБи за 30-40 кілометрів із висоти 15 кілометрів у напрямку Часового Яру”, — розповів Коваленко.

Також він повідомив, що російські окупаційні війська застосовують у безпосередній близькості до Часового Яру штурмовики Су-25 з некерованими авіаційними ракетами (НАР).

“Вони обстрілюють буквально на невеликих відстанях. Тобто це зона відповідальності комплексу ППО малого радіуса дії. Але оскільки росіяни можуть собі настільки сміливо дозволити застосовувати Су-25, а також ударні вертольоти Ка-52, які аналогічно використовуються для обстрілу НАРами, то висновок тільки один: біля Часового Яру є серйозна проблема з ефективною ППО”, — пояснив він.

Читайте також: З-під обстрілів — на велосипеді: історія жителя Часового Яру і ситуація в місті (ВІДЕО)

Нагадаємо, в районі міста Часів Яр Донецької області тривають важкі бої, але воно під контролем Збройних сил України. Про це 22 квітня заявив речник Української добровольчої армії “Південь” Сергій Братчук.

Прямий ефір