Кореспондентка UATV перемогла в авторалі для журналістів (ВІДЕО)

uatv
10.06.2019
Фото Facebook Julia Krutchkova

На честь Дня журналіста в українській столиці провели
авторалі для медійників. Екіпажі складалися з журналістів, які змагалися на власних автомобілях.

Авторалі включає десятки кілометрів маршруту, завдання різної складності, в тому числі і навички орієнтування на місцевості.

“Такі гонки проводяться в усьому світі по приблизно однаковому сценарію, регламенту. Це інтрига. Всі в рівних умовах”, – розповів організатор заходу Сергій Малик.

У ралі взяла участь і кореспондентка UATV Юлія Крючкова. На гонці вона була вперше, і легенда змагань явно стала для неї сюрпризом. Дівчина чекала від ралі легку поїздку по Києву, а потрапила на справжній автоквест.

“Не позначений конкретний маршрут по конкретних місцях, там просто вказані якісь напрямки, за якими потрібно їхати – їдеш вперед 500 метрів, повертаєш направо, повертаєш наліво, намальовані якісь дуже схематичні перехрестя. І потрібно зрозуміти, куди їхати”, – розповідає Юлія.

Перше завдання – слалом. Автомобіль повинен проїхати акуратно навколо фішок по чітко заданій суддями траєкторії. Щоб за кермом зробити менше помилок, деякі учасники перед стартом проходять цю ділянку пішки.

Після виконання цієї вправи екіпажі спрямовуються на міські дороги. Обов’язкова умова – перетнути контрольні точки не пізніше і не раніше заданого часу. За порушення – штрафні бали.

Для таких учасників як наша колега авторалі стало серйозним випробуванням. Адже Юля отримала права тільки в минулому році!

“Їжджу-то я кожен день, але на роботу і з роботи по рівній дорозі, в центр намагалася ніколи не потикатися, бо це дуже складно для мене”, – ділиться враженнями кореспондентка UATV.

Але, незважаючи на це, Юлія посіла перше місце в своїй категорії і друге в загальному заліку.

“Приблизно рік тому я в перший раз сіла за кермо навчальної машини, 7 місяців тому плакала в перший день після покупки свого транспорту, про який мріяла. Але не від щастя, а від того, що я не можу водити, боюся. Тепер я беру участь в авторалі і займаю перше місце в своїй категорії і друге в загальному заліку. Добре, що тоді я зібрала всю волю в кулак, утерла сльози і змусила себе їздити”, – розповіла дівчина.

Цього року участь в авторалі взяли півтора десятка команд. В цілому довжина маршруту для кожного екіпажу склала 80 кілометрів.

Джерело UATV
дата 10.06.2019
категорії Новини телеканалу
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV