Генеральний директор ДП “Укроборонпром” Роман Романов пішов у відставку

Президент України Петро Порошенко вже підписав указ про його звільнення

13.02.2018

Фото Укрінформ-UATV

Генеральний директор ДП “Укроборонпром” Роман Романов пішов у відставку.

Про це Романов повідомив у своїй заяві на сайті “Укроборонпрому”.

“Я прийняв рішення залишити свою посаду очільника ДК “Укроборонпром”. Заяву про це я написав ще у минулому році, сподіваюсь, що президент України Петро Порошенко підтримає моє рішення”, – відзначив Романов.

Він розповів, що за 3,5 роки його керівництва відомство передало Збройним силам України, Нацгвардії та іншим силовим формуванням більше 16 тисяч одиниць озброєння та військової техніки за 100% виконаним Державним оборонним замовленням.

Щойно стало відомо про заяву Романа Романова, зявилася інформація, що Президент України  Петро Порошенко підписав указ про його звільнення з посади генерального директора ДП “Укроборонпром”.

“Звільнити РОМАНОВА Романа Анатолійовича з посади генерального директора Державного концерну “Укроборонпром”, – зазначається в указі №26/2018 на офіційному сайті президента.

Як відомо, раніше прем’єр міністр Володимир Гройсман ініціював відставку керівника ДП “Укроборонпром” Романа Романова через заборгованість із виплати заробітної плати співробітникам ДП “Миколаївський суднобудівний завод”, яке входить до складу державного концерну Укроборонпром.

В “Укроборонпромі” натомість заявили, що заборгованість по заробітній платі на “Миколаївському суднобудівному заводі” утворилася через те, що завод три роки не отримував відшкодування коштів за утримання ракетного крейсеру “Україна”.

Джерело UATV
дата 13.02.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV