До ВР подадуть законопроєкти про підтримку бізнесу під час карантину

uatv
24.11.2020
Фото Укрінформ

До Верховної Ради найближчим часом подадуть законопроєкти про економічну підтримку громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Про це розповів президент Володимир Зеленський у своєму влозі, інформує UATV.

Глава держави запевняє, що фізичні особи – підприємці та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу в розмірі 8 тис. грн.

Згідно з розрахунками, понад мільйон громадян України зможуть отримати допомогу за цією програмою, а її загальний обсяг становитиме майже 10 млрд грн.

Крім того, суб’єкти господарювання одержать одноразову матеріальну допомогу для збереження робочих місць.

Підприємства, робота яких припиняється через карантинні обмеження, отримають компенсацію витрат на сплату єдиного соціального внеску за найманих працівників. Це – майже 1,5 млрд грн для близько 120 тис. юридичних осіб.

“Якщо через посилення карантину ваша діяльність забороняється, ви отримаєте компенсацію на сплату ЄСВ за своїх найманих працівників”, – пообіцяв Володимир Зеленський.

Крім того, передбачаються податкові канікули. При посиленні обмежувальних заходів 200 тис. фізичних осіб – підприємців 1-ї групи будуть звільнені від сплати всіх податків і зборів, включно з ЄСВ.

Глава держави також зазначив, що відновлюється дія програм підтримки бізнесу, які успішно працювали під час карантину навесні.

“Це матеріальна допомога ФОПам, які мають дітей до 10 років. Це компенсації з часткового безробіття”, – сказав він.

Президент додав, що малий і середній бізнес уже отримали понад 13 млрд грн за програмою “Доступні кредити 5-7-9%”.

“Важливо, що програма “5-7-9″ продовжиться та розширить свої можливості в цьому та наступному році. Ми дуже сподіваємося на підтримку Верховною Радою всіх вищезазначених важливих кроків”, – підсумував Зеленський.

Читайте також: Зарплати освітян зростатимуть, незважаючи на економічні труднощі через пандемію, – Шкарлет

Раніше президент закликав ВР та уряд знайти компроміс щодо роботи малого бізнесу.

Джерело UATV
дата 24.11.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×