Денісова просить Москалькову посприяти в наданні термінової меддопомоги Бекірову

uatv
23.07.2019
Фото із сайта atr.ua

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до своєї російської колеги Тетяни Москалькової з проханням вжити заходів для надання медичної допомоги кримськотатарському активісту Едему Бекірову, стан здоров’я якого в СІЗО окупованого Криму погіршився.

Про це Денісова написала у Facebook.

“Едему Бекірову, якого затримали співробітники російського ФСБ на пункті пропуску “Чонгар” у грудні 2018 року, стає гірше… Кожен день перебування Бекірова в умовах СІЗО становить ризик його життю”, – зазначила омбудсмен.

Так, за рішенням Верховного “суду” Криму, розгляд справи активіста відбуватиметься у Красноперекопському районному “суді” – це чотири години їзди в автозаку з Сімферополя. Така дорога, як наголосила Денісова, може стати небезпечною для активіста.

“Тому я звернулася до уповноваженої з прав людини у РФ Тетяни Москалькової, щоб вона невідкладно вжила заходів щодо забезпечення Едема Бекірова медичною допомогою, а також посприяла його участі в судових засіданнях без ризику для його здоров’я. Чекаю відповіді”, – пише Денісова. 

Нагадаємо, в останні дні Едем Бекіров скаржиться на дуже сильні судоми. Його стан здоров’я помітно погіршився.

Джерело UATV
дата 23.07.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV