Вступ до НАТО дозволить вивільнити кошти для місцевих бюджетів, – Петро Порошенко

uatv
19.03.2019
Фото АП

Президент Петро Порошенко заявив, що членство України в Північноатлантичному альянсі дозволить вивільнити значну частину коштів із сектору безпеки й оборони для місцевих бюджетів розвитку.

Про це повідомляє прес-служба АП.

“Сьогодні в місцевих бюджетах коштів більше, ніж у державному бюджеті. Це не є кінцева мета. Ми далі просуватимемо та збільшуватимемо частку місцевих бюджетів. Єдине, що нам сьогодні заважає це робити – це війна і необхідність у повному обсязі фінансувати видатки на сектор оборони і безпеки. Але я твердо вірю, що спільними зусиллями, коли український народ об’єднався зараз, коли ми ставимо на озброєння абсолютно новітні технології і щодо ракет, і щодо ударних БПЛА, і щодо засобів зв’язку та засобів РЕБ, це теж потребує грошей”, – сказав глава держави.

За його словами, вже сьогодні досягнуто показник частки місцевих бюджетів у зведеному бюджеті в 51%.

“Негайно, щойно буде продемонстровано прогрес у вступі до НАТО, де працює принцип “один за всіх і всі за одного”, і всі 30 членів допомагатимуть нам боронити українську землю – це дозволить вивільнити нам частину коштів із сектору оборони і безпеки, спрямувати їх на місцеве самоврядування, на децентралізацію“, – переконаний Президент.

Нагадаємо, що НАТО закликало Росію повернути Україні контроль над окупованим Кримом.

Джерело UATV
дата 19.03.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV