ВР ухвалила закон про розвідку

uatv
17.09.2020
Фото UATV

Верховна Рада України сьогодні, 17 вересня, ухвалила законопроєкт “Про розвідку”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на сайт ВРУ.

Закон визначає правові та організаційні засади функціонування розвідки, правовий статус і соціальні гарантії співробітників розвідувальних органів України та людей, залучених до виконання розвідувальних завдань, а також порядок здійснення контролю за розвідкою.

Відповідно до документа, розвідка – організаційно-функціональне поєднання визначених цим законом розвідувальних органів та діяльності, яку вони здійснюють самостійно або у взаємодії між собою та з іншими суб’єктами розвідувальної спільноти з метою забезпечення національної безпеки і оборони України.

Читайте також: Воєнна розвідка України має перейти на стандарти НАТО, – президент

Водночас основними завданнями розвідки є своєчасне забезпечення споживачів розвідувальною інформацією; сприяння реалізації національних інтересів України; протидія зовнішнім загрозам національній безпеці України у визначених законом сферах.

Раніше Верховна Рада України підтримала в першому читанні президентський законопроєкт “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку”.

Джерело UATV
дата 17.09.2020
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×