Владислав Волошин розповів, скільки часу займе повернення Донбасу з миротворцями ООН

Місію ООН на схід України можна вводити в будь-який момент, вважає військовий журналіст

uatv
28.09.2018
Фото АР

За оптимістичним сценарієм, миротворча місія ООН зможе провести процес реінтеграції Донбасу за 3-4 роки, заявив в інтерв’ю UATV військовий журналіст, учасник миротворчих місій Владислав Волошин. 

За його словами, миротворців ООН на Донбас можна було вводити в будь-який момент. “Але перед тим як місія входить у зону конфлікту, необхідний переговорний процес між воюючими сторонами, а Росія наголошує на тому, що вона не є стороною конфлікту, і легалізує бандитські формування “ОРДЛО”, зауважуючи, щоб домовлялися з ними”, – пояснює експерт .

Крім того, миротворці ООН – це військовий контингент, а повинен бути ще й поліцейський, і адміністративний контингент, які допоможуть політичним процесам. “Спочатку нам потрібно отримати добро Радбезу ООН, переконати РФ, щоб вона підтримала рішення ввести миротворців. Приблизно через 10 місяців після того, як буде прийнято рішення про введення місії, почнуть входити контингенти”, – говорить Волошин. Потім, за словами експерта, місія проводитиме реінтеграцію Донбасу 3-4 роки.

“Тобто, за оптимістичним сценарієм, звільнення Донбасу з миротворцями ООН триватиме близько 5 років”, – сказав він. Телеверсію інтерв’ю з військовим журналістом, учасником миротворчих місій Владиславом Волошиним дивіться 28 вересня о 21:00 у програмі “Лицом к лицу”. 

Наталія МАРЧЕНКО, UATV

Джерело UATV
дата 28.09.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV