Влада США підтримує позицію Великої Британії щодо отруєння Сергія Скрипаля,– Рекс Тіллерсон

На думку Держсекретаря США, Росія продовжує бути безвідповідальною силою дестабілізації у світі

uatv
13.03.2018

Фото з сайта 24 каналу

Сполучені Штати Америки повністю згодні з урядом Великої Британії,  на думку якого Росія має нести  відповідальність за отруєння колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. Про це йдеться на сайті Державного Департаменту США  у заяві Рекса Тіллерсона. 

“Такий напад – спробу вбивства приватного громадянина на території суверенної нації – ніколи не буде виправдано,  ми обурені тим, що Росія, здається, знову втягнута в таку поведінку. Від України до Сирії, а тепер і Великої Британії – Росія продовжує бути безвідповідальною силою нестабільності у світі, діючи з відкритим нехтуванням суверенітетом інших держав та життям своїх громадян”, – йдеться у повідомленні.

“Ми солідарні з нашими союзниками в Сполученому Королівстві й будемо продовжувати тісно координувати наші дії у відповідь”, –  підсумував Державний секретар Рекс Тіллерсон.

Нагадуємо, за словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Україна висловила солідарність з урядом Великої Британії щодо інциденту з отруєнням російського розвідника на території Сполученого Королівства.

 

Джерело UATV
дата 13.03.2018
категорії Політика
поділитися
Топ новин на UA|TV