Вбивство Шеремета: у поліції назвали головну версію (ВІДЕО)

uatv
12.12.2019
Скрін із відео

У Києві відбувся брифінг міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та заступника глави Національної поліції – начальника кримінальної поліції Євгена Коваля щодо розслідування вбивства відомого журналіста Павла Шеремета.

Про це повідомляє UATV.

За словами Коваля, слідство працювало над чотирма версіями, в результаті зупинилась на одній – дестабілізація ситуації в державі шляхом вбивства відомої особи.

“Слідством було висунено низку версій. Перша – помилка в об’єкті злочину з огляду на те, що підірваний автомобіль належав та використовувався Оленою Притулою, керівником сайту “Українська правда”, а не Шереметом особисто. Друга версія – побутові та міжособистісні конфліктні ситуації. Версія номер три – професійна діяльність потерпілого журналіста в Україні, Білорусі та Росії. І четверта версія – дестабілізація ситуації в державі шляхом вбивства відомої особи”, – сказав Коваль.

Зазначається, що правоохоронці проаналізували усі вибухи на території України до та після вбивства Шеремета. Було встановлено 35 фактів злочинів.

“Нам чітко вдалося виокремити тих осіб, які об’єктивно підозрюються нами у виконанні вбивства Павла Шеремета. Це Яна Дугарь, Юлія Кузьменко, Антоненко та подружжя Грищенків”, – сказав Коваль.

Раніше повідомлялося, що Нацполіція затримала підозрюваних у справі про вбивство Шеремета.

Джерело UATV
дата 12.12.2019
категорії Випуски новин, Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×