У ЗСУ наступного року створять бригадну бойову групу за стандартами НАТО

uatv
12.12.2019
Фото МОУ

На базі однієї з бригад Сухопутних військ Збройних сил України у 2020 році створять бригадну бойову тактичну групу. Бійці, які до неї входитимуть, готуватимуться за стандартами НАТО.

Про це сказав командувач Сухопутних військ генерал-лейтенант Олександр Сирський, повідомляє Defense Express.

“У наступному році ми плануємо провести на базі однієї з бригад експеримент – створити бригадну бойову тактичну групу, яка буде включати бригаду з засобами посилення від інших родів військ і служб, будуть посилені й засоби протиповітряної оборони, засоби розвідки, радіоелектронної боротьби, артилерія…”, – розповів Олександр Сирський.

Також він додав, що військові, які входитимуть до експериментальної бригади, готуватимуться за стандартами НАТО упродовж двох років. Це дозволить їм відповідно до прийнятих в країнах-членах НАТО стандартних процедур брати участь в операціях не тільки на території нашої держави, а й у разі необхідності приєднуватися до спільних дій за її межами.

Також, за словами Олександра Сирського, у Збройних силах відбувається серйозна трансформація військового управління для досягнення сумісності з Північноатлантичним альянсом.

Нагадаємо, в Україні сьогодні відзначають День Сухопутних військ.

Також Володимир Зеленський нагородив 29 військовослужбовців державними відзнаками.

Джерело Defense Express
дата 12.12.2019
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×