В Україну з Франції прибули два гелікоптери H-125 для прикордонників (ВІДЕО)

uatv
03.01.2020
Фото Facebook ДПСУ

Державній прикордонній службі України передадуть два гелікоптери H-125, які сьогодні прибули з Франції.

Пряму трансляцію передачі нової техніки, яка відбувалася в аеропорту в Жулянах, проводила пресслужба ДПСУ у Facebook, інформує UATV.

Зазначається, що єдина система авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні має поповнитися 55 новими зразками авіатехніки відповідно до домовленостей між МВС та Airbus Helicopters. З них для ДПСУ передадуть 24 гелікоптери.

За словами першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, гелікоптери Н-125 дуже економні, тому підходять для підготовки льотного складу.

“Н-125 виконуватимуть завдання з моніторингу державного кордону. Загалом у межах контракту ми вже отримали п’ять гелікоптерів Н-225 для рятувальників та гвардійців. Окремо планується запустити Сервісний центр для обслуговування цієї техніки”, – зазначив Яровий.

Очільник ДПСУ Сергій Дейнеко додав, що нові екземпляри у 4-5 разів ощадливіші у порівнянні з гелікоптерами Мі-8, які є на озброєнні Держприкордонслужби зараз. Він наголосив, що на такій же кількості пального прикордонники тепер зможуть виконувати у 5 разів більше вильотів.

“У Держприкордонслужби дійсно є потреба в такому невеличкому, маневреному, економному гелікоптері. Використовуючи їх, ми досягаємо головного – постійної присутності в повітрі та оперативності реагування на зміни обстановки на державному кордоні. Ми надзвичайно задоволені, тому що це сучасний, надійний гелікоптер”, – сказав очільник ДПСУ.

Нагадаємо, загонам морської охорони повернули 16 відремонтованих суден.

Джерело UATV
дата 03.01.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×