В Україні затвердили економічну стратегію до 2030 року

uatv
03.03.2021
Фото Урядовий портал

Під час засідання 3 березня уряд затвердив Національну економічну стратегію до 2030 року.

Про це повідомляє UATV із посиланням на Урядовий портал.

“Національна економічна стратегія-2030 – це комплексний документ, який має привести України до клубу розвинених та успішних держав. Стратегія розроблена із залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском у розвиток успішної, заможної європейської України”, – зазначив прем’єрміністр Денис Шмигаль.

До створення НЕС-2030 долучалися понад 500 учасників: представники понад 20 аналітичних центрів, понад 30 бізнесасоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.

Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. Також стратегія враховує важливі наскрізні напрямки – діджиталізацію, “зелений” курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний розвиток.

Серед принципів, на яких будується Національна економічна стратегія – європейська та євроатлантична інтеграція, недоторканість приватної власності, верховенство права, нетерпимість до корупції, вільна і чесна конкуренція, рівний доступ для бізнесу.

Нагадаємо, що 1 березня в Україні видали перші іпотечні кредити під 7%.

Читайте також: Економічна місія Бельгії в Україну стала б чудовим імпульсом, – Шмигаль

Джерело UATV
дата03.03.2021
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×