В небі над Лисичанськом вертоліт ООС збив російський безпілотник

Підрозділами наземних військ Об'єднаних сил його уламки були знайдені та ідентифіковані

uatv
13.10.2018

Фото facebook.com/pressjfo.news

У районі Лисичанська екіпаж українського вертольота Мі-24 зі складу Об’єднаних сил збив черговий російський безпілотник “Орлан-10”. Про це повідомляє прес-центр ООС.

“Радіотехнічними засобами була виявлена повітряна ціль, попередньо ідентифікована як безпілотний літальний апарат “Орлан-10”, який знаходиться на озброєнні збройних сил Російської Федерації”, – сказано в повідомленні.

Повідомляється, що дрон проводив розвідувальний політ за маршрутом Лисичанськ-Сєверодонецьк. Одразу ж чергові сили протиповітряної оборони були приведені в бойову готовність. Командувачем Об’єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим було прийнято рішення для знищення цілі залучити вертоліт вогневої підтримки Мі-24.

“Екіпаж чергового вертольота армійської авіації зі складу Об’єднаних сил отримав команду “Повітря!” та злетів на перехоплення повітряної цілі. Виявивши ціль візуально, екіпаж вертольота розпочав її переслідування. Російський безпілотник інтенсивно маневрував по висоті та часто змінював курс, але це його не врятувало. Влучною чергою “Орлан-10” російських окупаційних військ був збитий в районі населеного пункту Боровське. Підрозділами наземних військ Об’єднаних сил його уламки були знайдені та ідентифіковані”, – розповіли в прес-службі штабу ООС.

Раніше повідомлялося, що в Лисичанську, недалеко від школи, розірвалась ракета, дітей евакуювали.

Джерело UATV
дата 13.10.2018
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV