Український бізнес отримає більше можливостей після оновлення Угоди про асоціацію з ЄС, – Стефанішина

uatv
21.08.2020
Фото Урядовий портал

За словами віцепрем’єрміністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної, Україна планує домовитися про початок переговорів з ЄС щодо оновлення Угоди про асоціацію вже у 2021 році.

Про це вона сказала під час публічних консультацій “Оновлення Угоди про асоціацію з ЄС: потреби та очікування бізнесу Одещини”, інформує UATV з посиланням на Урядовий портал.

“Український бізнес, зокрема, Одещини має більше можливостей для торгівлі та інвестиційної співпраці з ЄС. Уряд працює, щоб Угода про асоціацію дала змогу активніше їх використовувати. Але і для бізнесу є “домашнє завдання” – оцінити власні амбіції і дати відповідні сигнали для врахування їх урядовою командою при формуванні переговорної позиції України в межах оновлення Угоди”, – наголосила Стефанишіна.

Також вона додала, що у 2016-2019 роках спостерігалася позитивна динаміка розвитку торгівлі з ЄС. На сьогодні Євросоюз є головним торговельним партнером нашої держави. Частка торгівлі товарами з ЄС становить понад 41% від загального обсягу.

Нагадаємо, Порт “Ольвія” у Миколаєві офіційно передали в концесію.

Читайте також: Влада повинна підтримувати державні підприємства, – Зеленський

Джерело Урядовий портал
дата 21.08.2020
категорії Економiка
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×