Українські десантники тренувалися евакуйовувати поранених з поля бою (ВІДЕО)

uatv
20.04.2019
Скрін з відео

Військовослужбовці Збройних сил України регулярно беруть участь у заняттях з тактичної медицини і тренуються проводити евакуацію поранених з поля бою.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

На заняттях військові мають змогу закріпити необхідні практичні навики надання першої медичної допомоги.

“Під час виконання бойових завдань навіть найпідготовленіший воїн може будь-якої миті отримати поранення. З цього моменту розпочинається відлік так званої “золотої години” – періоду, за який військовослужбовцю необхідно надати першу допомогу та доставити його до стабілізаційного пункту чи медичного закладу. Тоді у нього найвищі шанси вижити”, – зазначають у штабі.

Чергові тренування в окремій десантно-штурмовій бригаді, яка виконує бойові завдання на Приазов’ї, провела командир евакуаційного відділення військового мобільного госпіталю молодший сержант Юлія Паєвська – відома волонтер та парамедик, організатор й очільник евакуаційної команди “Ангели Тайри“.

Врятувати життя побратима – найвищий подвиг у бою#ООС #операція_ОСПід час виконання бойових завдань навіть найпідготовленіший воїн може будь-якої миті отримати поранення. З цього моменту розпочинається відлік так званої "золотої години" – періоду, за який військовослужбовцю необхідно надати першу допомого та доставити до стабілізаційного пункту чи медичного закладу. Тоді у нього найвищі шанси вижити.В окремій десантно-штурмовій бригаді, яка виконує бойові завдання на Приазов'ї, заняття з тактичної медицини та тренування з евакуації поранених проводяться регулярно, завдяки чому кожен десантник володіє необхідними практичними навиками надання першої медичної допомоги. До проведення занять в якості інструктора часто долучається командир евакуаційного відділення військового мобільного госпіталю молодший сержант Юлія Паєвська – відома волонтер та парамедик, організатор та очільник евакуаційної команди «Ангели Тайри».Рухаємось далі!Разом переможемо!Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

Нагадаємо, військові тактичної авіації тренувалися виконувати завдання у складних умовах.

Джерело UATV
дата 20.04.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV