Українська легкоатлетка Юлія Левченко здобула перемогу на міжнародних змаганнях в Німеччині

Фото з сайта UA-Football

Українська легкоатлетка Юлія Левченко виграла змагання зі стрибків у висоту на турнірі в німецькому місті Тюбінген.

Левченко з другої спроби подолала 1,92 м, які й принесли перемогу, повідомляє прес-служба ФЛАУ.

Марина Бех із результатом 6,47 м посіла друге місце у стрибках у довжину, Христина Гришутина була третьою (6,43 м), а перемогу святкувала канадійка Крістабель Нетті – 6,60 м.

На інших змаганнях в Ерувіллі (Франція) Христина Стуй виграла змагання з бігу на 100 м. У першому колі вона подолала дистанцію за 11,26 с і підтвердила норматив для участі у чемпіонаті Європи, а у фіналі для перемоги їй вистачило 11,41 с.

Нагадаємо, український плавець Андрій Говоров виграв “золото” на міжнародному турнірі в Монако.