ЗСУ заблокували на заводі у Вовчанську підрозділ російського СОБРу, — Снєгирьов

Російські окупанти. Фото: Військовий огляд

Наступ російських окупантів на Харківському напрямку буксує. Збройні сили України (ЗСУ) ведуть контратакуючі дії у Вовчанську та в районі села Липці. Також українським захисникам вдалося заблокувати на Вовчанському агрегатному заводі російський штурмовий підрозділ, який складається зі співробітників російського СОБРу. Це свідчить про те, що у РФ спостерігається дефіцит боєздатних підрозділів російської регулярної армії. Такою думкою в ефірі телеканалу FREEДOM поділився військово-політичний експерт Дмитро Снєгирьов.

“Дійсно, російське угруповання, що перебуває на Вовчанському агрегатному заводі, відрізане від основних сил російської армії.  І що примітно, йдеться про співробітників російського СОБРу (Спеціальний загін швидкого реагування). Тобто якщо СОБР кидають як штурмовий підрозділ, то, відповідно, питання наявності боєздатних підрозділів російської регулярної армії залишається відкритим”, — зазначив військово-політичний експерт.

За його словами, на цьому напрямку росіяни як штурмову піхоту якраз використовували елітні підрозділи Сил спеціальних операцій.

“Причому ці сили зазнали дуже великих втрат. Самі росіяни змушені були визнати, що рішення російського командування про використання елітних підрозділів, таких як СОБР і сил спеціального призначення, виявилися безрезультатними. На даний момент угруповання російських військ, зосереджене на Вовчанському агрегатному заводі, повністю заблоковане. Українською стороною завдаються удари з використанням керованих авіабомб, що призводить до серйозних втрат особового складу і важкої бронетехніки противника. Наразі близько 40 росіян уже здалися в полон ЗСУ, розуміючи безперспективність подальшого збройного опору”, — розповів гість ефіру.

Він додав, що на цьому напрямку зафіксовано також найманців із країн Африки.

“Вони теж несуть досить серйозні втрати. Але тут є і показовий момент: Російська Федерація використовує як штурмовиків найманців з африканських країн, а також з Непалу”, — акцентував Дмитро Снєгирьов.

Читайте також: На Харківському напрямку російські окупанти маскуються і риють нори — розбір військового експерта

Прямий ефір