Зеленський відвідав передові позиції на Донеччині та нагородив оборонців Бахмута (ФОТО, ВІДЕО)

Володимир Зеленський з військовими на Донеччині. Фото: president.gov.ua

Сьогодні, 22 березня, під час робочої поїздки в Донецьку область президент України Володимир Зеленський відвідав передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє FREEДОМ із посиланням на інформацію пресслужби Офісу президента. 

Глава держави поспілкувався з військовослужбовцями і подякував їм за захист України.

“Маю честь сьогодні бути тут, на сході нашої держави, на Донбасі, і нагородити наших героїв, подякувати вам, потиснути руку. Подякувати за те, що захищаєте державу, суверенітет, схід України”, — сказав Зеленський.

Фото: president.gov.ua

Володимир Зеленський вручив військовослужбовцям державні нагороди. Зокрема, орден “Золота Зірка” отримав артилерист, капітан Ілля Вергун, якому присвоєно звання Героя України. З 24 лютого 2022 року він бере участь у протистоянні збройній агресії Росії. Керував протитанковими розрахунками під час звільнення міста Тростянця Сумської області, брав участь у стримуванні противника на Ізюмському напрямку. 

Фото: president.gov.ua
Фото: president.gov.ua
Фото: president.gov.ua

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих захисників України.

Також президент відвідав госпіталь, у якому лікуються поранені українські військовослужбовці, зокрема захисники Бахмута.

Фото: president.gov.ua

Президент поспілкувався з військовими і вручив їм державні нагороди. Захисників відзначено орденами “За мужність” ІІІ ступеня та медалями “За військову службу Україні”.

Глава держави також вручив ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, княгині Ольги ІІІ ступеня та Данила Галицького представникам Медичних сил Збройних сил України.

“Дякую за вашу фаховість, за вашу роботу. До перемоги треба зберегти життя багатьом людям, які захищають нашу державу. Ви захищаєте її на своєму фронті. Бажаю вам здоров’я і вдячний за те, що ви це здоров’я повертаєте хлопцям і дівчатам, які на фронті”, — наголосив він. 

Фото: president.gov.ua

Під час візиту до лікарні Зеленський ознайомився з можливостями медичного закладу щодо прийому пацієнтів: оглянув комп’ютерний томограф, операційний блок і реанімаційне відділення.

Читайте також: Операції, фізіотерапія, іпотерапія: як на Прикарпатті лікують українців, які дістали поранення (ВІДЕО)

Прямий ефір