Зеленський: Питання, з яким президентом РФ Україна домовлятиметься про мир

Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні на Українському сніданку в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі заявив, що за активною фазою війни РФ проти України піде процес переговорів. Проте поки що неясно, з яким керівництвом Росії українська сторона домовлятиметься про мир.

“Після військової частини буде мирний процес, стіл переговорів, буде мир, питання у тому, з яким президентом РФ Україна домовлятиметься про мир. І це залежить від бажання вже чинного президента Росії”, – розповів глава держави.

При цьому Володимир Зеленський наголосив, що не бачить зацікавленості у закінченні війни з боку РФ.

Я не бачу зацікавленості. Я не бачу предметних речей. Єдиний позитивний момент, що сторони почали говорити про розблокування “Азовсталі” та евакуацію цивільних осіб. Більше я жодних кроків не бачу… Він (Путін) живе у своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна не піде на поступки. Це війна України не проти когось, а за себе, за свою землю. Він має жити в реальності, а його оточення має допомогти йому вийти з його інформаційної нереальності”, – пояснив український президент.

Він також порушив питання закриття неба над Україною: “Ми довго виборювали закриття неба. Потім крок за кроком ми це питання забули. Хтось забув – ми не забули. З неба прилітає щодня, ми нічого тут не забули. Чи є впевненість у собі в Заходу? Не впевнений…”

Нагадаємо, замглави фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук в ефірі марафону “FreeДОМ” телеканалу UA прокоментувала головні меседжі Всесвітнього економічного форуму в Давосі: “Україна вбиватиме дракона”.

Кулеба вважає, що у НАТО недостатньо сил і мужності для розблокування морського експорту України

На Заході розглядають ембарго на нафту з РФ із застосуванням граничних цін – міністр економіки ФРН

Читайте також: Окупанти тиснуть на українських чиновників, але ламаються одиниці – Алюшина

Прямий ефір