З підконтрольних Україні територій Донецької області продовжують евакуюватися люди. За останній місяць виїхало 7 тисяч громадян. Ще близько 190 тисяч людей залишається. Серед них — 12 тисяч дітей. Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації (ОВА) Вадим Філашкін, інформує FREEДOM.
“Тільки за місяць з Донеччини виїхало близько 7 тис. осіб. І я дякую їм, що вони їдуть, бережуть себе і своїх близьких. Ми робимо все можливе. І я дякую тим областям, які їх приймають”, — зазначив Вадим Філашкін.
За його словами, протягом десяти останніх днів із населених пунктів у прифронтових громадах вдалося вивезли ще 53 людини та 11 дітей. Евакуація людей відбулася завдяки зусиллям “Білих ангелів” і “Фенікса”.
Водночас на підкронтрольних територіях Донецької області досі залишаються майже 200 тисяч громадян. Йдеться про 190 тисяч людей, з них — 12 тисяч дітей.
Читайте також: Війна та екологія: в окупованих Росією містах Донбасу загострюється гуманітарна криза
Раніше Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України повідомив, що на тлі військових втрат Росія розгорнула тотальну примусову мобілізацію на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.














