Євгенія Панова перевели в колонію-лікарню, – брат політв’язня

Фото Укрінформ-UATV

Незаконно засудженого в РФ українця Євгена Панова, якого етапували в колонію в Омській області, перевели в колонію-лікарню через погіршення стану здоров’я.

Про це в інтерв’ю UATV розповів брат Панова Ігор Котелянець.

За його словами, Євгенія Панова тиждень тому перевезли з 6-ї колонії в Омську в 11-ту колонію-лікарню для засуджених.

“Я думаю, що коли його перевели до Омська, стан його здоров’я погіршився через клімат… Нам зараз тільки вдалося дізнатися, що його проблеми зі спиною і колінами, які почалися після того, як його катували електричним струмом, розтягували розтяжками ФСБшники – посилилися. І його зараз вивезли в лікарню”, – говорить брат українського в’язня.

Ігор Котелянець зазначив, що сьогодні Панова відвідали двоє людей з української діаспори в Омську та один російський волонтер.

“Вони змогли поспілкуватися з ним по відеозв’язку. Євген підтвердив, що самопочуття було поганим, але зараз йому зробили уколи і йому вже краще”, – зазначив Ігор Котелянець.

Як уже повідомлялося, в серпні 2016 року ФСБ Росії оголосила про затримання в окупованому Криму українців, які нібито готували теракти на півострові. Затриманих Євгенія Панова і Андрія Захтея деякий час утримували в московському СІЗО “Лефортово”, а потім повернули до Криму.

Незаконно засудженого в РФ українця Євгена Панова згодом етапували у колонію в Омській області.

Прямий ефір