Єдиний шанс Росії повернутися до сім’ї цивілізованого світу — підняти український прапор у Севастополі, — Каспаров

Гаррі Каспаров. Скріншот: uatv.ua

Росія під керівництвом президента Володимира Путіна стала ворогом демократичного світу. Цій країні не вдасться повернутися до сім’ї цивілізованих народів, крім як у випадку підняття українського прапора в Севастополі (Крим). Про це сьогодні, 23 лютого, у коментарі телеканалу FREEДОМ заявив політик, співзасновник “Форуму вільної Росії” Гаррі Каспаров.

“Позиції нашого форуму однозначна. На прапорах у нас написано: “Перемогу Україні! Свободу Росії!”. Саме в такому порядку. Ми готові робити все, щоб надати всіляку допомогу героїчній Україні, яка бореться на передовій із путінським фашизмом”, — сказав він. 

За його словами, всі форми взаємодії, які допомогли б наблизити перемогу України, зокрема фінансова допомога українській армії та її російським підрозділам, є важливими.

“На наш погляд, жодного іншого сценарію краху путінського фашизму та історичного шансу для Росії повернутися в сім’ю цивілізованих народів, окрім підняття українського прапора в Севастополі, немає”, — акцентував Каспаров. 

Політик наголосив, що Росія під керівництвом президента Володимира Путіна нічим не відрізняється від нацистської Німеччини.

Зокрема в питаннях щодо депортованих на територію Росії українських дітей, обмінах військовополоненими та інших гуманітарних питаннях. 

“Путінську Росію необхідно розглядати, як ворога цивілізованого світу. Це не означає, що не повинно бути переговорів про обмін військовополоненими або якихось гуманітарних акцій, але, правозахист має на увазі наявність деякого пулу законів і згоди двох сторін. Путінська Росія — давно вийшла з правового поля, а якщо немає права, то я не розумію, яким буде правозахист”, — акцентував він.

Каспаров також оцінив протестний потенціал російських громадян після вбивства опозиціонера Олексія Навального. 

“Потенціал, безумовно, є. І непрямим свідченням того, що потенціал є, є абсолютно огидна свистопляска з тілом Навального. Питання видачі тіла стоїть дуже гостро для Кремля, тому що є ризики отримати півмільйонну демонстрацію… Але головна російська проблема — це живучість імперської ідеї. Імперії потрібно померти в головах. Як ми знаємо, в Росії відбуваються зміни політичні тільки після геополітичних, військових поразок”, — резюмував Гаррі Каспаров.

Читайте такожКлючова мета — максимальна підтримка України: стартував 12-й “Форум свободной России” — подробиці з Вільнюса (ВІДЕО)

Як повідомлялося, “Форум свободной России” сьогодні, 23 лютого, розпочався у Вільнюсі, він триватиме два дні. У фокусі уваги російських опозиціонерів — боротьба України за свою свободу та незалежність.

Прямий ефір