Підтримка України та смерть Навального — ключове на “Форуме свободной России”: деталі з Вільнюса (ВІДЕО)

Ілюстративний скріншот: uatv.ua

“Форум свободной России” сьогодні розпочався у Вільнюсі, він триватиме два дні. У фокусі уваги російських опозиціонерів — боротьба України за свою свободу та незалежність, передає FREEДОМ з місця подій.

Також у центрі — тема вбивства Олексія Навального, розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков.

“Форум вважає найголовнішим події в Україні та те, що відбувається на фронті. І на банері форуму — український прапор як найголовніший символ. Тому що ми підтримуємо боротьбу України за свободу та незалежність, та вважаємо перемогу України головним чинником та головним підсумком війни проти всесвітньої тиранії. Але, безумовно, ми не можемо обійти тему вбивства Олексія Навального, яке сталося днями… Влада втратила всякі гальма та обмежувальні бар’єри. Це також є темою форуму”, — зазначив Гудков.

“Форум свободной России” був заснований ще у 2016 році. Цей форум уже 12-й за рахунком, який проводять організатори. Також організатори заходу проводили ще п’ять антивоєнних конференцій у Вільнюсі, Ризі та інших містах.

Центральними завжди є питання демонтажу путінської системи та відновлення територіальної цілісності України.

Крім Геннадія Гудкова, на форумі виступають такі російські опозиціонери, як Гаррі Каспаров, Альфред Кох, Ілля Пономарьов, Микола Полозов та інші.

Читайте також: Ключова мета — максимальна підтримка України: стартував 12-й “Форум свободной России” — подробиці з Вільнюса (ВІДЕО)

Прямий ефір