Ястребова: РФ хоче покращити демографічну ситуацію за рахунок масової депортації українців

Депортація українців є масовою. Після процедури фільтрації українців вивозять до Російської Федерації та використовують для своїх потреб. Про це в ефірі марафону “FreeДОМ” на телеканалі UA повідомила виконавчий директор “Східної правозахисної групи”, адвокат і правозахисниця Віра Ястребова.

За її словами, українці – це безплатна праця. Людей використовують на важкій промисловості та залишках виробництва. Крім того, Росія хоче виправити свою демографічну ситуацію. “Напередодні повномасштабного нападу було опубліковано низку аналізів, які пророкували, що через 15-20 років на території Російської Федерації домінуватиме іслам. Для Путіна це смерть”.

Росія діє методами фашистської Німеччини. Примусово депортує наших людей у ​​своїх політичних, економічних та національних інтересах”.

Ястребова повідомила, що 21 червня Генеральний прокурор Сполучених Штатів створив спеціальний орган, який очолив “легендарний мисливець на фашистів пан Розенбаум”.

Досвід його діяльності говорить про те, що навіть через 10-15 років, всі хто мав фашистське ставлення до людей, до вчинення воєнних злочинів, – від покарання не втечуть“.

Вона зазначила, що чиновники, громадські діячі та війська РФ, які вчиняють злочини щодо громадян України, будуть встановлені. “На них чекає меч покарання. Ми, у свою чергу, маємо сьогодні вживати контрзаходів, які дозволять зменшити страждання наших громадян”.

Східна правозахисна група” запустила Telegram-бот, щоб українці, яких депортували до Росії, могли вийти на зв’язок та отримати консультацію юристів. “Діяти потрібно обережно, щоб у кураторів та правоохоронних органів Російської Федерації, які наглядають за депортованими українцями, не виникло підозр стосовно них“.

Організація гарантує приватність і нерозголошення персональних даних. “Ми можемо надати консультацію, розробити алгоритм дій для конкретної людини або її сім’ї про те, як залишити РФ“.

Читайте також:

Окупанти проводять приховану мобілізацію — радник мера про ситуацію в Маріуполі

Після завершення боїв на Донбасі армії РФ знадобиться до двох місяців на перегрупування. Про наступ на Київ не йдеться — експерт

В ОП пояснили, що переконало країни-скептики ЄС підтримати надання Україні статусу кандидата

Історичний саміт у Брюсселі: На порядку денному — надання Україні статусу кандидата у члени ЄС

Прямий ефір