Окупанти проводять приховану мобілізацію — радник мера про ситуацію в Маріуполі

До Маріупольської лікарні швидкої допомоги прибули лікарі з відсталих регіонів Росії, крім того, окупанти проводять приховану мобілізацію в місті. Про це в офіційному Telegram-каналі повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

“До Маріупольської лікарні швидкої допомоги висадився десант лікарів-окупантів. Переважно лікарі з Абхазії, Чувашії та інших відсталих регіонів Росії. “Поклик серця” полягає в підвищеній заробітній платі, яка в кілька разів перевищує ту, що в Росії“.

Андрющенко зазначив, що керівник російських лікарів — голова комітету Державної думи РФ з охорони здоров’я Бадма Башанкаєв, який раніше публічно закликав “ампутувати” Україну.

Також 22 червня у Маріуполі прийняли перших дев’ять підлітків у т.зв. військово-патріотичний рух “Молода гвардія — Юнармія”.

Поки одні юнаки чинять спротив, інші разом із батьками прагнуть вислужитися. Охочих виявилося небагато. Пасивний опір у Маріуполі не зменшується”, — наголосив радник мера.

Крім того, росіяни проводять приховану мобілізацію в окупованому місті. Чоловікам пропонують роботу в “охоронній фірмі”.

Окупанти вдаються до нових вигадок для забезпечення прихованої мобілізації у Маріуполі. Наразі через працевлаштування в охоронну фірму”.

Андрющенко зазначив, що пропозиції та заклики з’явилися по всьому місту у вигляді листівок. “Щоправда, ніхто не каже чоловікам, що охороняти доведеться окопи на передовій. Але кому потрібна така правда, коли в окупаційної влади підгорає через брак гарматного м’яса”.

Читайте також:

Після завершення боїв на Донбасі армії РФ знадобиться до двох місяців на перегрупування. Про наступ на Київ не йдеться — експерт

В ОП пояснили, що переконало країни-скептики ЄС підтримати надання Україні статусу кандидата

Історичний саміт у Брюсселі: На порядку денному — надання Україні статусу кандидата у члени ЄС

ПАРЄ прийняла три важливі резолюції щодо України – нардеп

Прямий ефір