Якщо Кримський міст серйозно пошкоджено, росіянам доведеться відійти з Херсонської та Запорізької областей, — Ягун

Віктор Ягун. Фото: espreso.tv

Якщо Кримський (Керченський) міст буде зруйновано або серйозно пошкоджено, питанням номер один для противника може стати відхід із окупованих територій Херсонської та Запорізької областей. Таку думку сьогодні, 17 липня, висловив в ефірі телеканалу FREEДОМ військовий та громадський діяч, генерал-майор запасу СБУ, заступник голови СБУ (2014-2015 рр.) Віктор Ягун.

“Зараз забезпечення 30% всього угруповання, яке знаходиться в Україні, йде через Крим, з тих 30%, це 90% через міст іде. Забезпечити постійне забезпечення угруповання, яке знаходиться в Криму, а також південні угруповання — Запорізької та Херсонської областей, за допомогою плавзасобів неможливо”, — сказав Ягун.

За його словами, близько 1,5 млн осіб залишаться без забезпечення через недієздатність Кримського мосту. А альтернативні шляхи для росіян закриті — міст у Чонгарі розбомблено, а узбережжя перебуває під вогневим контролем українських військ.

“Якщо так станеться їм треба виявляти “добру волю” і принаймні вийти з окупованих територій Запорізької та Херсонської області. Це стане питанням номер один для супротивника, і для них це буде дуже серйозний удар і іміджевий, і стратегічний”, — наголосив гість ефіру.

Нагадаємо, так званий “глава” окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на Кримському (Керченському) мосту сьогодні, 17 липня, сталася “надзвичайна подія”, у зв’язку з чим рух на мосту зупинено.

Читайте також: РФ сама могла створити провокацію на Кримському мості, — політолог

Прямий ефір