На Кримському мосту “впав” проліт — наскільки погіршиться логістика окупаційних військ РФ, пояснив Романенко (ВІДЕО)

Руйнування Кримського мосту 17 липня 2023 р. Фото: "База"

Так званий “глава” окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на Кримському (Керченському) мосту сьогодні, 17 липня, сталася “надзвичайна подія”, у зв’язку з чим рух на мосту зупинено. Російські Telegram-канали повідомляють, що на мосту “впав” проліт, інформує FREEДОМ.

Відомо, що вибухи сталися близько 3:04 і 3:20. Їх чули в різних районах Керчі. Також росЗМІ пишуть про двох постраждалих у легковому автомобілі на мосту.

У випадку припинення функціонування Кримського мосту, логістика військ Росії погіршиться до 40%. Про це заявив засновник Благодійного фонду “Закриємо небо України”, заступник начальника Генштабу ЗСУ (2006-2010 рр.), генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко в ефірі телеканалу FREEДОМ, коментуючи ситуацію.

Він наголосив, що Кримський міст для російських окупантів відіграє важливу роль у логістичній частині. І що гірше він функціонує, то більше проблем у логістиці для російський військ.

“Міст з цією метою, власне, і будувався Російською Федерацією, щоби вирішувати насамперед питання логістики та забезпечення. Крім того, це економічне сполучення. Тобто що гірше він функціонує або взагалі не працює, то більше зазнає збитків РФ, як у військовому, так і в економічному плані”, — зазначив Романенко.

Росіяни при цьому, зазначає експерт, можуть використовувати як шляхи поставок Керченську переправу і сухопутний коридор. ЗС РФ будуть використовувати всі можливості, упевнений він.

“Залишається Керченська поромна переправа, коридор сухопутний. Звичайно, вони можуть і будуть використовувати всі можливості, зокрема суден із Новоросійська. Але в разі припинення функціонування Керченського мосту логістика погіршиться до 40%. Тобто сказати, що повністю поки що ми не можемо, бо, безумовно, це такий канал, який потребує уваги, який потребує підтримання ситуації”, — сказав гість ефіру.

На інцидент уже вже відреагував представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

“Зараз увесь світ бачить багато кілометрових заторів і порушень мостових конструкцій. Що стосується додаткових коментарів причин цього — ми не коментуємо. Можна лише процитувати слова керівника ГУР МОУ Кирила Буданова про те, що “Кримський міст — конструкція там зайва”, — сказав він у коментарі “Суспільному“.

Нагадаємо, раніше представник окупаційної адміністрації Запорізької області повідомив про те, що рух Кримським мостом зупинено в обидва боки. 10 липня в заторі при в’їзді на міст стояло понад 1 тис. 200 авто. У проросійських пабліках анексованого півострова почалася паніка. Логістика — це найвразливіша точка окупантів у Криму.  

Раніше військовий оглядач Денис Попович наголосив, що росіяни максимально намагатимуться відстоювати Крим, але українські війська сприяють тому, що їм буде складно утримати окупований півострів.

Прямий ефір