Як розвиватиметься ситуація на фронті з настанням морозів — прогноз військового експерта

Ілюстративне фото: zsu.gov.ua

У найближчі тиждень-два до України прийдуть перші серйозні морози, що зробить ґрунт прохідним для військової техніки. Як розвиватиметься ситуація на фронті, сьогодні, 29 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ спрогнозував військовий експерт Юрій Федоров.

На його думку, армія РФ, ймовірно, спробує посилити наступ на Донецькому напрямку, а ось які плани у Збройних сил України — невідомо.

“Морози скують землю і вже вона буде цілком прохідна, ґрунт, для колісної техніки, я вже не кажу про гусеничну. І та, і інша сторона, мабуть, робитимуть наступальні операції. Для початку можна цілком припустити посилення дій російських військ на Донецькому фронті. А щодо ЗСУ, тут робити прогнози набагато важче. Тому що ми не знаємо планів Генштабу ЗСУ і це добре. Такі плани потрібно тримати в секреті доти, доки починати їх реалізовувати на практиці”, — сказав Юрій Федоров.

Читайте також: Чому зима — найкращий час для контрнаступу ЗСУ і які напрямки для армії РФ найскладніші, розповів експерт

Нагадаємо, на думку військового експерта Валерія Рябих, є об’єктивні причини, через які може знижуватися інтенсивність ведення бойових дій. Насамперед цьому можуть сприяти погодні умови та особливості зимового періоду. Зараз їхній темп знижено через дощі. Але в української армії є переваги.

Прямий ефір