Вовчанськ на 70% контролюється Силами оборони України, окупанти зазнають серйозних втрат, — Снєгирьов

Лінія фронту в районі Вовчанська. Ілюстрація: deepstatemap.live

Статистика втрат російської армії змінилася саме після зміни тактики ведення бойових дій Збройними силами України, насамперед на Харківському напрямку. Про це сьогодні, 8 червня, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військово-політичний аналітик Дмитро Снєгирьов.

На Харківському напрямку тривають інтенсивні бойові дії у міській забудові Вовчанська.

“Передислокація підрозділів Головного управління розвідки Міноборони України, які мають практичний досвід бойових дій в умовах міської забудови, дала позитивні моменти. Наразі Вовчанськ на 70% контролюється Силами оборони України, і окупанти зазнають серйозних втрат у живій силі та техніці”, — повідомив Снєгирьов.

Він зазначив, що якщо раніше росармія щодня втрачала близько 800 особового складу, то після спроб росіян наступати на Харківському напрямку цей показник збільшився до 1200-1400 осіб на добу.

“Варто зазначити, що окупанти використовують як штурмову піхоту навіть елітні підрозділи сил спеціальних операцій. За повідомленнями самої російської сторони, загони ССО російської окупаційної армії зазнають серйозних втрат під час вуличних боїв за Вовчанськ. Причому ця тактика викликає подив навіть у самої російської військової еліти — для чого використання підрозділів спецпризначенців для подібного характеру бойових дій?”, — розповів експерт.

Читайте також: Окупанти продовжують перекидати підкріплення на Харківський напрямок — вони не відмовляться від своїх цілей, — Попович

Нагадаємо, виходячи зі зведень Генштабу ЗСУ, втрати російської армії щодня становлять понад тисячу солдатів. З початку повномасштабного вторгнення станом на сьогодні, 8 червня, бойові втрати армії РФ становлять 517 290 осіб.

Прямий ефір