Окупанти продовжують перекидати підкріплення на Харківський напрямок — вони не відмовляться від своїх цілей, — Попович

Вовчанськ з висоти пташиного польоту в середині травня 2024 року. Фото: instagram.com/libkos

Ситуацію на Харківському напрямку Силам оборони України вдалося стабілізувати. Однак росіяни продовжують перекидати туди підкріплення і не відмовляються від своїх цілей. Ситуація розвиватиметься далі. Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ сьогодні, 8 червня, висловив військовий оглядач Денис Попович.

“Коли ми говоримо про Харківську область, то у противника там були конкретні завдання, які полягали в тому, щоб створити буферну зону від Харківської до Сумської області. Плюс — захоплення Вовчанська, просування до Харкова, щоб узяти місто під вогневий контроль. Наразі ці завдання не виконані, і ворог намагатиметься це зробити. Для цього росіяни перекидатимуть туди підкріплення”, — сказав оглядач.

Ворог не змириться з тим фактом, що він там зупинений, вважає Попович.

“Противник не чекатиме, щоб ми накопичили сили і намагалися його звідти викинути. Він буде сам намагатися підтримувати темп наступу. Саме тому будуть і перекидати туди підкріплення. Тобто там ситуація не перебуває в рівновазі. Вона далі розвиватиметься”, — наголосив оглядач.

За його даними, окупанти перекидають у Харківську область свої сили з півдня. А зараз фіксується навіть переміщення військ зі Східного фронту.

“Деякі підрозділи перекидаються зі Східного напрямку. Тобто саме звідти, де російські загарбники зараз намагаються розвивати основний наступ. Це Донецька область. З чого можна зробити висновок, що вони намагалися розтягнути наші сили, а на перевірку виявилося, що розтягують свої”, — резюмував Попович.

Читайте також: Де росіяни спробують розширити фронт після провалу на Харківщині — оцінка військового аналітика

Нагадаємо, російські окупанти готують передислокацію військ біля кордонів Сумської та Харківської областей. Головне управління розвідки Міноборони України опублікувало перехоплення, в якому один із військових РФ говорить про переміщення великої кількості солдатів до Грайворона на заході Бєлгородської області. 

Прямий ефір