Влада РФ дедалі більше обмежує “іноагентів”: чого бояться у Кремлі, розповів Буряченко

Олексій Буряченко. Скріншот: uatv.ua.tv

У РФ хочуть заборонити громадянам давати рекламу в “іноагентів”. У Кремлі напередодні виборів бояться їхньої медійності та впливу на росіян. Про це сьогодні, 12 лютого, в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив кандидат політичних наук, голова “Міжнародної асоціації малих міст” Олексій Буряченко.

“З одного боку, деякі особи визнаються агентами, тоді як інші не набувають цього статусу. За якими критеріями відбувається такий поділ, незрозуміло. На перший погляд, формальні критерії, такі як отримання іноземного фінансування чи робота через західні медіа ресурси, можуть бути основою визнання когось агентом. Однак навіть люди, які не мають фінансових зв’язків з іноземними фондами, але виражають публічний протест проти путінської влади та Російської Федерації, можуть бути включені до списку “іноагентів”, — сказав Буряченко.

Він додав, що корпорація “іноагентів”, створена та легітимізована Кремлем, може відіграти важливу роль у перезавантаженні влади у Російській Федерації, коли у Путіна розпочнуться проблеми.

“До цього продовжуватимуть їх утискати у правах. Тому що перед виборами, перед серйозними процесами, які прийдуть після виборів, будь-які голоси, медійні голоси, будь-які можливості акумуляції грошей та ресурсів для таких людей будуть обмежені максимально”, — сказав Буряченко.

Читайте також: “Іноагентів” планують позбавити можливості заробітку в Росії — подробиці (ВІДЕО)

Прямий ефір