Вірменія — не союзник Росії у війні проти України, — Пашинян

Нікол Пашинян. Фото: ukrinform.ua

Вірменія не є союзником Росії в її війні проти України. Про це заявив прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в інтерв’ю чеському телеканалу CNN Prima News, інформує FREEДОМ.

“Про це ніколи не говорилося вголос, але я думаю, що це видно: у війні проти України ми не союзник Росії. І наше почуття від цієї війни, від цього конфлікту — занепокоєння, тому що це безпосередньо впливає на всі наші відносини”, — сказав він.

За словами Пашиняна, здається, що є спосіб лавірувати між усіма цими зіткненнями, але також “правда в тому, що чим складніша ситуація, тим більше звужується можливість лавірування”.

“Ми лавіруємо не тому, що не маємо думки щодо ситуації, а тому, що в нас, на жаль, занадто багато турбот, що не дає нам змоги бути більш залученими до вирішення інших турбот”, — додав прем’єр-міністр Вірменії.

Читайте також: Саміт поруч із війною: ключові заяви зустрічі Європейської політичної спільноти в Молдові (ВІДЕО)

Нагадаємо, парад 9 травня в Москві показав, хто ще поки що вважає президента Російської Федерації Володимира Путіна впливовою особою в міжнародній політиці. На цей захід приїхали представники залежних від Росії країн. Компанію Путіну склали лідери Киргизстану, Казахстану, Таджикистану, Білорусі та Вірменії, зокрема Нікол Пашинян.

Прямий ефір