Вікно можливостей для росіян закривається: Попович оцінив ситуацію на фронті

Денис Попович. Фото: detector.media

Після того, як російській армії не вдалося повністю реалізувати свою операцію з наступу в Харківській області, вона сконцентрувала увагу на Покровському напрямку. Зараз це — найгарячіше місце на фронті. Про це в ефірі телеканалу FREEДOM розповів військовий оглядач Денис Попович.

“Найбільш напружені ділянки фронту сьогодні — Часів Яр і Покровський напрямок. Противник докладає всіх зусиль для того, щоб просунутися на цих ділянках. Ворог намагається атакувати Часів Яр із трьох боків — зі східного, північного та західного. Також робить спроби просуватися і на Покровському напрямку. Крім того, ворог постійно робить наступальні спроби в Харківській області”, — розповів військовий оглядач.

За його словами, спроба наступу російської армії на Харківщині була спровокована дефіцитом зброї та боєприпасів в української сторони, і противник цим скористався.

“Нині це вікно можливостей для росіян закривається — в Україну починає надходити озброєння і боєприпаси від союзників. Буквально позавчора було оголошено черговий пакет військової допомоги від США, який повністю покриває поточні потреби фронту. Тож із кожним днем російській армії ставатиме дедалі важче реалізувати свої плани щодо наступальних дій на фронті”, — констатував експерт.

Він також додав, що противник не полишає своїх планів щодо створення “буферної зони” в Харківській та Сумській областях України.

“РФ досі не полишає своїх планів про створення “буферної зони”. Як не раз наголошували в РФ, нібито для того, щоб Збройні сили України (ЗСУ) не обстрілювали мирний Бєлгород. При цьому ця буферна зона мала простягатися не тільки в межах Харківської області, але й по Сумській. І ми бачимо, що противник зосередив війська навпроти Сумської області. Однак він не робить спроб перетинати кордон, оскільки на Харківщині в нього не вийшло досягти своїх цілей. І я думаю — уже не вийде”, — резюмував Денис Попович.

Читайте також: Вовчанськ на 70% контролюється Силами оборони України, окупанти зазнають серйозних втрат, — Снєгирьов

Прямий ефір