В Україні в півтора раза зріс попит на вживане авто

Фото Укрінформ

У вересні на вживані легковики попит виріс у півтора раза. Найпопулярнішими моделями були Volkswagen Passat, Volkswagen Golf і Renault Megane.

Про це повідомляє Укравтопром, пише UA.

Українці у вересні 2021 року зареєстрували 54,3 тисячі вживаних легкових автомобілів, що ввезли з-за кордону. А це в півтора раза більше за показник, який є за аналогічний період минулого року.

“В результаті частка старих іномарок становить 85% від усіх легкових автомобілів, у вересні вперше зареєстрованих в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Найпопулярнішим старим автомобілем місяця був Volkswagen Passat (3,5 тис. авто). За ним ішов Volkswagen Golf (3 тис. авто), а на третьому місці – Renault Megane (2 949 авто). У топ-5 увійшли також Škoda Octavia (2 668 авто) і Ford Focus (1 792 авто).

Загалом з початку 2021 року на українські номери перейшли 355,6 тисячі вживаних автомобілів, які було завезено з інших країн, що на 47% більше, ніж за аналогічний період минулого року, і в 4,7 разу більше, ніж кількість реалізованих в країні нових легкових авто за такий самий період.

Нагадаємо, у травні першу реєстрацію в Україні пройшли 33,2 тис. вживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону.

Читайте також: В Україні зросли продажі нових легкових автомобілів

Прямий ефір