Українські військові взяли участь у навчаннях Agile Spirit-2019 у Грузії (ФОТО, ВІДЕО)

Фото ВМС ЗСУ

У Грузії за участю українських морських піхотинців відбулася заключна церемонія міжнародних навчань Agile Spirit-2019, які пройшли в Сенакі на базі 2-ї стрілецької бригади, а також на полігонах “Орфоло” та “Вазіані”.

Про це повідомляє UATV із посиланням на прес-службу ВМС ЗСУ.

Зазначається, що напередодні відбулися фінальні маневри із залученням усіх учасників.

У фіналі багатонаціональні сили продемонстрували свої вогневі й тактичні навички з використанням усієї наявної зброї, включаючи бронетехніку та артилерію.

Сценарій навчань передбачав командно-штабну та польову підготовку з бойовою стрільбою, взаємодію підрозділів із різних країн під час відпрацювання різних тактичних елементів, а також бойову підтримку в комбінованих операціях.

На заключній церемонії перед учасниками навчань виступили президент, прем’єр і спікер парламенту Грузії. Найкращі військовослужбовці, серед яких і командир підрозділу українських морських піхотинців старший лейтенант Павло Сбитов, отримали нагороди.

Як повідомлялося, навчання Agile Spirit-2019 розпочалися у Грузії 27 липня. У них взяли участь 14 країн: Грузія, США, Велика Британія, Латвія, Литва, Польща, Норвегія, Бельгія, Болгарія, Греція, Чорногорія, Румунія, Туреччина та Україна.

Нагадаємо, нещодавно до Німеччини на базу Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності прибули українські військові. Вони тренуватимуться у складі основних  сил BLUFOR.

Прямий ефір